Likwidacja szkód

Pakiet usług, które realizujemy obejmuje likwidację szkód. Jest to jedna z najważniejszych usług w ofercie TIMON CAR, ponieważ podchodzimy do niej mając na uwadze interes naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie likwidacja szkód komunikacyjnych przysparza właścicielom pojazdów problemów, ale korzystając z naszej pomocy mają Państwo gwarancję kompleksowego, sprawnego i profesjonalnego zrealizowania wszystkich niezbędnych zadań.

Aby realizowana przez nas likwidacja szkód spełniła oczekiwania Klientów, na czym bardzo nam zależy w pierwszej kolejności analizujemy zakres potrzeb. Zapoznanie się ze stanowiskiem naszych Zleceniodawców jest rzeczą bardzo istotną, ponieważ posiadając informacje możemy podjąć stosowne kroki i zadbać o każdy detal. Proponowana przez nas oferta likwidacji szkód tyczy się likwidacji szkód i uzyskania odszkodowania z OC sprawcy szkody, a ponadto likwidację szkód z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), ubezpieczeń majątkowych i polis na życie.

Atutem usług TIMON CAR jest doświadczenie i profesjonalne podejście, ale musimy również zaznaczyć, że korzystając z naszych usług załatwią Państwo prawie wszystkie sprawy w jednym miejscu, oszczędzając tym samym cenny czas. Z nami zaistniała szkoda nie będzie aż tak dotkliwa, gdyż udostępnimy Państwu samochód zastępczy na czas naprawy oraz dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie formalności prawne zostały sfinalizowane w możliwie ekspresowym czasie, tak samo jak sama naprawa.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistom, który jest w TIMON CAR odpowiedzialny za likwidację szkód.

+48 533 607 605

honda1-300x200

toyota4-300x169

toyota3-300x169