TIMON CAR – warsztat samochodowy Warszawa

Motoryzacja stanowi naszą pasję od najmłodszych lat, a dzisiaj także jest naszą pracą, którą zawsze staramy się wykonywać bardzo profesjonalnie. Wiedza oraz umiejętności, które posiadamy to baza wykorzystywana przez nas każdego dnia pracy, a proponowany wachlarz usług  został skomponowany na postawie doświadczenia oraz wiadomości tyczących się wymagań Klientów. Wszystkie prace, które wykonujemy w naszym warsztacie są starannie planowane, a realizacja odbywa się przy pomocy nowoczesnego i w pełni profesjonalnego zaplecza technicznego, dzięki któremu efekty konkretnych prac stoją na najwyższym poziomie i stanowią odpowiedź na oczekiwania Zleceniodawców.

W ramach usług świadczonych przez TIMON CAR realizujemy prace blacharskie i lakiernicze, mechanikę pojazdową, zajmujemy się także likwidacją szkód i montażem oraz serwisem instalacji autogaz. Wszystkimi zleconymi pracami w naszym warsztacie zajmuje się wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników, a jakość i satysfakcję Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że jedynie wysoki poziom świadczonych usług pozwoli nam sprostać oczekiwaniom i rozwijać markę naszego Auto Serwisu.

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z gamą usług dostępnych w naszej ofercie i zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że TIMON CAR profesjonalnie zadba o Państwa pojazd.

Screenshot_2016-09-05-11-46-50

timon